O mně – minimalisticky

Vystudovaná zahradní architektka, nevystudovaná šperkařka, vášnivá zahradnice, sběračka, sběratelka a obdivovatelka rostlinných darů a rostlinné krásy, máma tří dětí.

Kdo jsem a co umím?

Mou vášní, radostí a životním průvodcem jsou rostliny.

Miluju kytky (jak hezky jim říká pan Větvička) kv\etoucí, léčivé, jedlé, barvířské, stromy i byliny, ba dokonce i ty, kterým říkáme plevely.

Jsem zahradní architektkou a vášnivou zahradnicí. Zahradničím a experimentuji s květinami keři i pěstováním běžné i zcela netradiční zeleniny, ovoce i bylin na své zahradě. Pečuji o půdu, vodu, rostliny i bytosti ve své zahradě a sdílím svou zahradní a květinovou cestu s ostatními.

♡   Pomůžu Vám propojit se s Vaší zahradou, rostlinami, aby se na ní dobře žilo nejenom Vám, ale všemu živému.
Jsem šperkařkou a mé šperky jsou zachycením prchavého okamžiku květů a pučících listů, rozkvetlých luk a mezí, třpytu řeky vinoucí se krajinou, mlhy nad obilným polem s vlčími máky, vůně lipových květů i sněhových vloček.
♡   Propojím vás s kořeny, Zemí a křehkou pomíjivostí přírodních okamžiků. Dovolte si rozkvést něhou stříbrných květů. 
Jsem mámou tří úžasných dětí a s nimi prožívám zahradu novými způsoby – pomalu, radostně a hravě. Učím se od rostlin a žiji v souladu s  rytmy a cykly roku a přírody, v napojení na své tělo a léčivé a výživné dary rostlin.
♡   Naučím vás používat pro sebe i své blízké vědění o  síle a darech rostlin pro zdraví a výživu  těla, duše i mysli.

Můj příběh 

Rostliny byly mými průvodci odjakživa, jsou nositeli a průvodci mých prvních ranných dětských vzpomínek. 

Rozkvetlé novinky a sdílení ze zahrady, šperkařské dílny i zahradní a divoké kuchyně

Informace o živých akcích, rozkvetlých šperkařských novinkách, článcích na blogu, zkrátka o všem, co v mém zahradním království zrovna pučí, roste a kvete.
Jestli vás tedy moje sdílení baví, můžete mi níže zanechat svůj email ♡.